+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 82,6 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 17,75 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,05 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 47,614 |
| pro průměr skříně do [mm] | 47,625 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 43,964 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 43,98 |
| číslo dílu | 71-4243L |
| číslo dílu | 71-4243U |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,807 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 20,4 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 53,7 |
| pro průměr skříně do [mm] | 53,712 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 50,858 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 50,878 |
| číslo dílu | 71-3930 |
| povrch | Katodové rozprašování (Sputtern) |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,403 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 24,7 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 60,333 |
| pro průměr skříně do [mm] | 60,345 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 56,52 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 56,535 |
| číslo dílu | 71-4130 |
| mechanicky obrobeno | bez mazacího otvoru |
| mechanicky obrobeno | bez otvoru pro olej |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,884 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF NT F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 67,2 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.96mm 423 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
| Délka [mm] | 148,5 |
| Vnější průměr [mm] | 90,105 |
| Vrtání válce [mm] | 87 |
| Průměr příruby [mm] | 92,57 |
| Zpracování | Semi |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Šířka [mm] | 4,7 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Menší rozměr [mm] | 0,25 |
| Šířka [mm] | 19 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 50,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 50,612 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,758 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 47,778 |
| číslo dílu | 71-3694 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 93 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 80,6 |
| číslo dílu | 2.0mm 007 MO P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 011 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |