+ | Vrtání válce [mm] | 76,51 |
| číslo dílu | 1. R 1.2 N |
| číslo dílu | 2. M 1.5 |
| číslo dílu | 3. 3S 2.0 N |
| Délka balení [cm] | 12,5 |
| Šířka balení [cm] | 12,50 |
| Hmotnost netto [g] | 24 |
| Výška balení [cm] | 3,00 |
| Výrobce: | MAHLE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Šířka [mm] | 20,05 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,04 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,09 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 53,695 |
| pro průměr skříně do [mm] | 53,708 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 49,984 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 50 |
| číslo dílu | 66725RA |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,83 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Vrtání válce [mm] | 84,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IW CR P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 80,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Vrtání válce [mm] | 97 |
| číslo dílu | 3.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 91,1 |
| pro OE číslo | MD103391 |
| číslo dílu | 2.5mm 007IFU CKP KV1 |
| číslo dílu | 2mm 011IFU CRP GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | číslo dílu | 04-3586 |
| číslo dílu | 04-3587 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 91,6 |
| číslo dílu | 2.5mm 007IFU CKP KV1 |
| číslo dílu | 2mm 011IFU CRP GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |