+ | Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 423 CR P ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 69,2 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,6 |
| Vrtání válce [mm] | 85,6 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 008 CK P KV1 |
+ | Šířka [mm] | 20,5 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,09 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 55,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 55,614 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 51,94 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 51,965 |
| číslo dílu | 71-4724 |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| povrch | Katodové rozprašování (Sputtern) |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,809 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 81 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 82,51 |
| číslo dílu | 1. R 1.2 IF N |
| číslo dílu | 2. NM 1.5 |
| číslo dílu | 3. DSF 2.0 N |
| Délka balení [cm] | 12,5 |
| Šířka balení [cm] | 12,50 |
| Hmotnost netto [g] | 21 |
| Výška balení [cm] | 3,00 |
| Výrobce: | MAHLE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 82,7 |
| číslo dílu | 1.2mm 001IF NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 1 |
| Vrtání válce [mm] | 87,4 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
+ | Vrtání válce [mm] | 77,0 |
| číslo dílu | 1. R1.2 IF Mo P |
| číslo dílu | 2. NM 1.5 P |
| číslo dílu | 3. 3S 2.0 Cr |
| Délka balení [cm] | 12,5 |
| Šířka balení [cm] | 12,50 |
| Výška balení [cm] | 3,00 |
| Hmotnost netto [g] | 22 |
| Výrobce: | MAHLE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 15.5.2026 |
| Most | 15.5.2026 |
| Plzeň | 15.5.2026 |
| Praha | 15.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 125 |
| číslo dílu | 3.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 6.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |