+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 75,0 |
| číslo dílu | 1. R 1.2 Mo P |
| číslo dílu | 2. NM 1.5 P |
| číslo dílu | 3. DSF 2.5 P |
| Délka balení [cm] | 12,5 |
| Šířka balení [cm] | 12,50 |
| Hmotnost netto [g] | 21 |
| Výška balení [cm] | 3,00 |
| Výrobce: | MAHLE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Menší rozměr [mm] | 0,25 |
| Šířka [mm] | 24,45 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 55,996 |
| pro průměr skříně do [mm] | 56,016 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 52,98 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 53 |
| číslo dílu | 71-4066 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 24,45 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,03 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 55,996 |
| pro průměr skříně do [mm] | 56,016 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 52,98 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 53 |
| číslo dílu | 71-4066 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,487 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 77,8 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 85 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 PS P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 85,6 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 PS P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,6 |
+ | Vrtání válce [mm] | 95 |
| číslo dílu | 1.5mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF MOP IKA |
| číslo dílu | 3.5mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 80,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 236 P KV1 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |