+ | Vrtání válce [mm] | 97 |
| číslo dílu | 2.5mm 005IW MOP GO13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 97,5 |
| číslo dílu | 2.5mm 005IW MOP GO13 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF PS P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 PS P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 80,46 |
| číslo dílu | 1.6mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
+ | Menší rozměr [mm] | 0,25 |
| Šířka [mm] | 18,5 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 59 |
| pro průměr skříně do [mm] | 59,019 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 53,958 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 53,978 |
| číslo dílu | 02-3085L |
| číslo dílu | 02-3085U |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 18,5 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,502 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 59 |
| pro průměr skříně do [mm] | 59,019 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 53,958 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 53,978 |
| Materiál | hliník |
| číslo dílu | 02-3085L |
| číslo dílu | 02-3085U |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| mechanicky obrobeno | s 180° olejovou drážkou |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 75 |
| Volitelné | |
| číslo dílu | 1.75mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.25mm 001IF MOLP K1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 69,7 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 1 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 93 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |