+ | Vrtání válce [mm] | 95,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 MOL P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 80,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P IKA |
| číslo dílu | 2.50mm 001IF CKP KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 75 |
| číslo dílu | 1.75mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 2.25mm 001IF PSP KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 17,75 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 47,614 |
| pro průměr skříně do [mm] | 47,625 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 43,964 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 43,98 |
| číslo dílu | 2950RAA |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| mechanicky obrobeno | bez mazacího otvoru |
| mechanicky obrobeno | bez otvoru pro olej |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,806 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 127 |
| číslo dílu | 3.0mm 005 NT IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| číslo dílu | 1.5mm 050 P F14 |
| číslo dílu | 2mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 87,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF P F14 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Větší rozměr [mm] | 1 |
| Vrtání válce [mm] | 76 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 1.75mm 005IFU P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |