+ | Vrtání válce [mm] | 77,6 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 85,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 005IF P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | číslo dílu | 029AL18669000 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 72,92 |
| pro průměr skříně do [mm] | 73,2 |
| pro sílu stěny od [mm] | 1,93 |
| pro sílu stěny do [mm] | 1,97 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 59,5 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 59,75 |
| Výrobce: | MAHLE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 77 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 76 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 58 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP G13 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 036 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 75 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 75,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 236 P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 89,3 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 16,6 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 46 |
| pro průměr skříně do [mm] | 46,012 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 42,971 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 42,987 |
| číslo dílu | 71-3639 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,497 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |