+ | Vrtání válce [mm] | 95 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 94,4 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 231 CR P GOE12 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 77 |
| číslo dílu | 1.75mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 90,9 |
| číslo dílu | 2.0mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 001IF MOLP KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 89 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IW CK P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 19,3 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 52 |
| pro průměr skříně do [mm] | 52,012 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 48,971 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 48,987 |
| číslo dílu | 71-3626 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vrtání válce [mm] | 86,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 5.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 007 NT ST |
| číslo dílu | 3.0mm 231 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 PS P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |