+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IW P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 86,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IW P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 95,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CK P K1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 92,1 |
| číslo dílu | 2.5mm 007IFU MOP KV1 |
| číslo dílu | 2mm 011IFU CRP GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 1 |
+ | Vrtání válce [mm] | 91,1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 MO P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 71 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 NT P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Šířka [mm] | 21,8 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 51,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 51,619 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,95 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 47,965 |
| číslo dílu | 01-3771 |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,812 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,6 |
| Vrtání válce [mm] | 82,8 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 85 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CRP GO13 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 76,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |