+ | Vrtání válce [mm] | 82 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.947mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 76 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 231 NT GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 85 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 75 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 88 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 84,8 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 423 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 20 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,07 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 50,6 |
| pro průměr skříně do [mm] | 50,612 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 47,758 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 47,778 |
| číslo dílu | 71-3904 |
| povrch | Katodové rozprašování (Sputtern) |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,406 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |