+
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vrtání válce [mm] | 75 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 75,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
+ | Vrtání válce [mm] | 84,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.75mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE12 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 75 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 79 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | montovaná strana | Válcová hlava |
| Materiál | Plast |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Výrobce: | TOPRAN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 82 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 231 CR P GOE12 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,6 |
| Vrtání válce [mm] | 96,6 |
| číslo dílu | 1.75mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 712 CR ST |