+ | Vrtání válce [mm] | 81 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF MOP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 75,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 82,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,25 |
| Vrtání válce [mm] | 89,25 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.25mm 001IF PSP KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 91 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 89 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE12 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 89,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE12 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 79,5 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 423 CR P ST |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |