+ | Vrtání válce [mm] | 80,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 88,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IW CK P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.947mm 232 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 69,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 89 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 90 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IW CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 76 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.6mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Šířka [mm] | 19,75 |
| pro vůli ložiska od [mm] | 0,02 |
| pro ložiskovou vůli do [mm] | 0,08 |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 48,655 |
| pro průměr skříně do [mm] | 48,671 |
| pro průměr hřídele od [mm] | 44,975 |
| pro průměr hřídele do [mm] | 44,991 |
| číslo dílu | 4650RA |
| Chemická vlastnost | bezolovnatý |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,82 |
| Výrobce: | GLYCO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 85 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 008 CK P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 88 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 001IF CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |