Lambda sonda NGK OZA659-EE77
Lambda sonda NGK OZA659-EE77
1 601
bez DPH: 1 323
Popis zboží:
Počet vedení: 4
Délka [mm]: 345
OEM kódy
3068 4354 3073 1563 3M519 F472 BA
3M519 F472 BB 3M519 F472 BC
Určeno pro vozidla
FORD C-MAX (DM2), 1.6 [74kW, 1596ccm]
FORD C-MAX (DM2), 1.6 [85kW, 1596ccm]
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), 1.6 Ti [77kW, 1596ccm]
FORD FOCUS C-MAX (DM2), 1.6 [74kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP), 1.4 [59kW, 1388ccm]
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP), 1.6 LPG [85kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP), 1.6 Ti [85kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP), 1.6 [74kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II Kabriolet, 1.6 [74kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II limuzína (DB_, FCH, DH), 1.4 [59kW, 1388ccm]
FORD FOCUS II limuzína (DB_, FCH, DH), 1.6 TDCi [74kW, 1560ccm]
FORD FOCUS II limuzína (DB_, FCH, DH), 1.6 Ti [85kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II limuzína (DB_, FCH, DH), 1.6 [74kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), 1.4 [59kW, 1388ccm]
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), 1.6 LPG [85kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), 1.6 TDCi [74kW, 1560ccm]
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), 1.6 Ti [85kW, 1596ccm]
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), 1.6 [74kW, 1596ccm]
FORD FOCUS III, 1.6 LPG [86kW, 1596ccm]
FORD FOCUS III, 1.6 Ti [77kW, 1596ccm]
FORD FOCUS III limuzína, 1.6 Ti [63kW, 1596ccm]
FORD FOCUS III limuzína, 1.6 Ti [77kW, 1596ccm]
FORD FOCUS III Turnier, 1.6 LPG [86kW, 1596ccm]
FORD FOCUS III Turnier, 1.6 Ti [63kW, 1596ccm]
FORD FOCUS III Turnier, 1.6 Ti [77kW, 1596ccm]
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU), 1.6 Ti [77kW, 1596ccm]
FORD TAUNUS Turnier (GBNS), 1.3 [43kW, 1294ccm]
VOLVO C30 (533), 1.6 [74kW, 1596ccm]
VOLVO S40 II (544), 1.6 [74kW, 1596ccm]
VOLVO V50 (545), 1.6 [74kW, 1596ccm]