+ | montovaná strana | pravá |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| Design světla | LED |
| párová čísla výrobku | 043331 |
| Hmotnost [kg] | 0,95 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 879 Kč
bez DPH:
2 379 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 177 |
| Výška [mm] | 300 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9265902 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 882 Kč
bez DPH:
2 382 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 177 |
| Výška [mm] | 300 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9264902 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 882 Kč
bez DPH:
2 382 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H1 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 891 Kč
bez DPH:
2 389 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H1 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 891 Kč
bez DPH:
2 389 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H1 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 891 Kč
bez DPH:
2 389 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742740 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 894 Kč
bez DPH:
2 392 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2761966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 904 Kč
bez DPH:
2 400 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6140795 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 905 Kč
bez DPH:
2 401 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 906 Kč
bez DPH:
2 402 Kč