+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2746473 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 739 Kč
bez DPH:
2 264 Kč
+ | levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| montovaná strana | pravá |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Design světla | Halogen |
| Typ světla | H7 |
| Funkce světla | s dálkovým světlem (halogen) |
| Typ světla | H1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Blinkr-barva | průhledná |
| optický potisk | bílá |
| párová čísla výrobku | 087480 |
| Hmotnost [kg] | 1,986 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 742 Kč
bez DPH:
2 266 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 788 Kč
bez DPH:
2 304 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 788 Kč
bez DPH:
2 304 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742570 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 806 Kč
bez DPH:
2 319 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741570 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 806 Kč
bez DPH:
2 319 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| Design světla | LED |
| párová čísla výrobku | 043332 |
| Hmotnost [kg] | 0,986 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 809 Kč
bez DPH:
2 321 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 180 |
| Výška [mm] | 340 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9227977 |
| párová čísla výrobku | 9263977 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 821 Kč
bez DPH:
2 331 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 180 |
| Výška [mm] | 340 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9228977 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 823 Kč
bez DPH:
2 333 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s obrysovým osvětlením |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6132524 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 843 Kč
bez DPH:
2 350 Kč