+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H9 |
| Typ světla | H11 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742906 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 354 Kč
bez DPH:
1 945 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H9 |
| Typ světla | H11 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741906 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 354 Kč
bez DPH:
1 945 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| párová čísla výrobku | 714027450702 |
| Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 364 Kč
bez DPH:
1 954 Kč
+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 369 Kč
bez DPH:
1 958 Kč
+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 369 Kč
bez DPH:
1 958 Kč
+ | Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | levá |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Design světla | Halogen |
| Typ světla | H4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Blinkr-barva | průhledná |
| Typ světla | W5W |
| párová čísla výrobku | 045001 |
| Hmotnost [kg] | 4 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 373 Kč
bez DPH:
1 961 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H1/H1 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742412 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 377 Kč
bez DPH:
1 964 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | plán |
| párová čísla výrobku | 6128849 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 391 Kč
bez DPH:
1 976 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6127849 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 391 Kč
bez DPH:
1 976 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | šedá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2745387 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 392 Kč
bez DPH:
1 977 Kč