+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Design světla | Halogen |
| Typ světla | H1/H7 |
| Typ světla | H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| párová čísla výrobku | 711307022194 |
| Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 297 Kč
bez DPH:
1 898 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 180 |
| Výška [mm] | 340 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9202977 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 315 Kč
bez DPH:
1 913 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 180 |
| Výška [mm] | 340 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9201977 |
| párová čísla výrobku | 9235977 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 315 Kč
bez DPH:
1 913 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H1/H1 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742970 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 319 Kč
bez DPH:
1 917 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H1/H1 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741970 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 319 Kč
bez DPH:
1 917 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2701985 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
2 328 Kč
bez DPH:
1 924 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | H21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741135 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 330 Kč
bez DPH:
1 926 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2745500 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 336 Kč
bez DPH:
1 931 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Kontrola čísla OE | |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Referenční číslo | 20 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| Blinkr-barva | průhledná |
| Napětí [V] | 12 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Klíčové písmeno | GW |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| optický potisk | černá |
| Počet světelných funkcí | 4 |
| párová čísla výrobku | 1EG 270 370-311 |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 340 Kč
bez DPH:
1 934 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742501 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 353 Kč
bez DPH:
1 945 Kč