+ | montovaná strana | pravá přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| párová čísla výrobku | 623 618 |
| Výrobce: | TOPRAN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 975 Kč
bez DPH:
1 632 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 976 Kč
bez DPH:
1 633 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | plán |
| vnejší/vnitřní zrcátko | velké pouzdro zrcátka |
| párová čísla výrobku | 6126504 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 976 Kč
bez DPH:
1 633 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | HEL |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO HE |
| párová čísla výrobku | 2745118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 979 Kč
bez DPH:
1 636 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6128934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 980 Kč
bez DPH:
1 636 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6127934 |
| párová čísla výrobku | 6135934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 980 Kč
bez DPH:
1 636 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751265 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 985 Kč
bez DPH:
1 640 Kč
+ | Montovací strana: | pravá |
| Kvalita, jakost: | Certified Quality |
| Typ světla: | H1/H1 |
| Druh provozu: | elektrický |
| Vozidla pro leváky/praváky: | pro levostranně řízená vozidla |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 989 Kč
bez DPH:
1 644 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752220 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 990 Kč
bez DPH:
1 645 Kč
+ | Typ světla | D3S (Plynová výbojka) |
| Napětí [V] | 42 |
| jmenovitý výkon ( W) | 35 |
| Provedení patice žárovky | PK32d-5 |
| Výrobce: | OSRAM |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | dnes |
| Praha | dnes |
1 990 Kč
bez DPH:
1 645 Kč