+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 727 Kč
bez DPH:
1 427 Kč
+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 727 Kč
bez DPH:
1 427 Kč
+
| Výrobce: | VAN WEZEL |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 727 Kč
bez DPH:
1 427 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2756500 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 729 Kč
bez DPH:
1 429 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2755500 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 729 Kč
bez DPH:
1 429 Kč
+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 733 Kč
bez DPH:
1 432 Kč
+ | montovaná strana | pravá zadní |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 850870 |
| Hmotnost [kg] | 0,82 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 735 Kč
bez DPH:
1 434 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2702992 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 735 Kč
bez DPH:
1 434 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742124 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 741 Kč
bez DPH:
1 439 Kč
+ | Doplňující výrobek/info 2 | bez příslušenství |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Délka [mm] | 1160 |
| Hmotnost [kg] | 6,590 |
| Klíčové písmeno | 63 |
| plněno | |
| Výrobce: | WALKER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 741 Kč
bez DPH:
1 439 Kč