+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 579 Kč
bez DPH:
1 305 Kč
+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 579 Kč
bez DPH:
1 305 Kč
+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 579 Kč
bez DPH:
1 305 Kč
+
| Výrobce: | WALKER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 580 Kč
bez DPH:
1 306 Kč
+ | Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Napětí [V] | 85 |
| jmenovitý výkon ( W) | 35 |
| Provedení patice žárovky | Pk32d-2 |
| Výrobce: | OSRAM |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | dnes |
| Praha | zítra |
1 582 Kč
bez DPH:
1 307 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6139442 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 583 Kč
bez DPH:
1 308 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Omezení výrobce | VALEO |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| verze | TIPO V |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 585 Kč
bez DPH:
1 310 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 280 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9253961 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 587 Kč
bez DPH:
1 312 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742175 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 590 Kč
bez DPH:
1 314 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741175 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 590 Kč
bez DPH:
1 314 Kč