+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 347 Kč
bez DPH:
1 113 Kč
+ | montovaná strana | levá přední |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 850699 |
| Hmotnost [kg] | 1,848 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 349 Kč
bez DPH:
1 115 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO A |
| párová čísla výrobku | 2201480 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 350 Kč
bez DPH:
1 116 Kč
+ | montovaná strana | pravá zadní |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 850584 |
| Hmotnost [kg] | 1,47 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 350 Kč
bez DPH:
1 116 Kč
+
| Výrobce: | IZAWIT |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 351 Kč
bez DPH:
1 117 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6126117 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 354 Kč
bez DPH:
1 119 Kč
+ | Doplňující výrobek/info 2 | bez příslušenství |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Délka [mm] | 1170 |
| Hmotnost [kg] | 3 |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Výrobce: | WALKER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 355 Kč
bez DPH:
1 120 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2751966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 357 Kč
bez DPH:
1 121 Kč
+ | Doplňující výrobek/info 2 | bez příslušenství |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Délka [mm] | 1280 |
| Hmotnost [kg] | 6,119 |
| Klíčové písmeno | 53 |
| plněno | |
| Výrobce: | WALKER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 359 Kč
bez DPH:
1 123 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H3 |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 2772521 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 360 Kč
bez DPH:
1 124 Kč