+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO K |
| párová čísla výrobku | 2221941 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 274 Kč
bez DPH:
1 053 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | oranžová |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO SEO |
| párová čísla výrobku | 2202995 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 277 Kč
bez DPH:
1 055 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2212118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 281 Kč
bez DPH:
1 059 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21/4W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| verze | TIPO U |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 283 Kč
bez DPH:
1 060 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Napětí [V] | 12 |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| Typ světla | H7 |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| párová čísla výrobku | 1N0 009 295-087 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 283 Kč
bez DPH:
1 060 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H1 |
| Barva blikače | transparentní |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 1650962 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | VAN WEZEL |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 284 Kč
bez DPH:
1 061 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7/H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2754966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 285 Kč
bez DPH:
1 062 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6139378 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 285 Kč
bez DPH:
1 062 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6165419 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 285 Kč
bez DPH:
1 062 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6164419 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 285 Kč
bez DPH:
1 062 Kč