+ | montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| barva čoček | bílá |
| Typ světla | H11 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Hmotnost [kg] | 0,326 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO A |
| párová čísla výrobku | 2221349 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6126167 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741164 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6141424 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO Y |
| párová čísla výrobku | 2201753 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |