+ | montovaná strana | levá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | velké pouzdro zrcátka |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6165802 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2011110 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 2202839 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 2201839 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Výrobce: | SKV |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | Výrobce: | SKV |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná přesnost lícování v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6432574 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |