+ | montovaná strana | pravá |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nevyhřívaná |
| párová čísla výrobku | 4323831 |
| Kvalita, jakost | Hagus |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | VAN WEZEL |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | boční vestavba |
| Barva | bílá |
| Barva | průhledná |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+
| Výrobce: | FISCHER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Montovací strana: | pravá |
| Montovací strana: | Naraznik |
| Kvalita, jakost: | Certified Quality |
| Typ světla: | P21W |
| Vozidla pro leváky/praváky: | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info: | s drzakem zarovky |
| Barva cocek: | oranzova |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá přední |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 2101361 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá přední |
| Barva | oranžová |
| Typ světla | P21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2106484 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá přední |
| Barva | oranžová |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2105275 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná výroba v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6401420 |
| párová čísla výrobku | 6451420 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Množství | 1 |
| Délka [mm] | 525 |
| Délka (v palcích) | 21 |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Hmotnost [kg] | 0,15 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | pravá přední |
| Barva | oranžová |
| Typ světla | P21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2105423 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |