+ | druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Napětí [V] | 12 |
| Tlak [bar] | 3 |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Počet světelných funkcí | 4 |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | T4W |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| barva čoček | růžová |
| barva čoček | červená |
| párová čísla výrobku | 9EL 964 501-011 |
| Část | vnější část |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 9EL 964 542-021 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Počet světelných funkcí | 4 |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | T4W |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| barva čoček | červená/bílá |
| barva čoček | červená |
| párová čísla výrobku | 9EL 964 502-011 |
| Část | vnější část |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 9EL 964 541-021 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez čerpadla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| druh provozu | elektrický |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 226 Kč
bez DPH:
1 013 Kč
+ | Průměr v mm | 158 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Jmenovité napětí [V] | 12 |
| verze | produced by BEHR |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 257 Kč
bez DPH:
1 039 Kč
+ | Počet kontaktů zástrčky | 9 |
| Napětí [V] | 12 |
| pro OE číslo | 038 907 281 B |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Počet válců | 4 |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 274 Kč
bez DPH:
1 053 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Napětí [V] | 12 |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| Typ světla | H7 |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| párová čísla výrobku | 1N0 009 295-087 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 283 Kč
bez DPH:
1 060 Kč
+ | Délka kabelu [mm] | 365 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 286 Kč
bez DPH:
1 063 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Počet světelných funkcí | 5 |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| barva čoček | žlutá |
| barva čoček | červená |
| párová čísla výrobku | 9EL 146 371-001 |
| Část | vnější část |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 9EL 146 373-001 |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 288 Kč
bez DPH:
1 064 Kč