+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 170 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7770 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
7 147 Kč
bez DPH:
5 907 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 8 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
7 169 Kč
bez DPH:
5 925 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 68 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 370 Kč
bez DPH:
6 091 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 170 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7670 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 623 Kč
bez DPH:
6 300 Kč
+ | Napětí [V] | 28 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | bez řemenice |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 24 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 649 Kč
bez DPH:
6 321 Kč
+ | Nový díl bez zástavy | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - Ø [mm] | 51 |
| Svorka | B+(M8) |
| Hmotnost [kg] | 8,13 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
7 749 Kč
bez DPH:
6 404 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 63 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6220 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
7 771 Kč
bez DPH:
6 422 Kč
+
| Výrobce: | LUCAS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
7 804 Kč
bez DPH:
6 450 Kč
+ | Výměnný díl | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 28,3 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 56 |
| Svorka | B1+(M8) |
| Svorka | COM |
| Svorka | DFM |
| Provedení zástrčky-ID | PL114 |
| Délka [mm] | 175 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
7 808 Kč
bez DPH:
6 453 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
7 870 Kč
bez DPH:
6 504 Kč