+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 59 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6820 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 634 Kč
bez DPH:
5 483 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7820 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 641 Kč
bez DPH:
5 488 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 675 Kč
bez DPH:
5 517 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 9 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 697 Kč
bez DPH:
5 535 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 710 Kč
bez DPH:
5 545 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 60 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5780 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 785 Kč
bez DPH:
5 607 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 63 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 789 Kč
bez DPH:
5 611 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 50 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 831 Kč
bez DPH:
5 645 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 220 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 847 Kč
bez DPH:
5 659 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 959 Kč
bez DPH:
5 751 Kč