+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 039 Kč
bez DPH:
4 991 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5470 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 061 Kč
bez DPH:
5 009 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 68 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 102 Kč
bez DPH:
5 043 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7990 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 132 Kč
bez DPH:
5 068 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 244 Kč
bez DPH:
5 160 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6360 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 247 Kč
bez DPH:
5 163 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6400 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 264 Kč
bez DPH:
5 177 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 170 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7890 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 343 Kč
bez DPH:
5 242 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 105 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 70 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6650 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 344 Kč
bez DPH:
5 243 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 56 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 351 Kč
bez DPH:
5 249 Kč