+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 145 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 967 Kč
bez DPH:
4 931 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 51 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6570 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 979 Kč
bez DPH:
4 941 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5590 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 982 Kč
bez DPH:
4 944 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 50 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6420 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 987 Kč
bez DPH:
4 948 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7790 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 991 Kč
bez DPH:
4 951 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7300 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 991 Kč
bez DPH:
4 951 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 998 Kč
bez DPH:
4 957 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
6 005 Kč
bez DPH:
4 963 Kč
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 005 Kč
bez DPH:
4 963 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 80 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6420 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 017 Kč
bez DPH:
4 973 Kč