+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 105 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 60 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6100 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 777 Kč
bez DPH:
3 948 Kč
+ | Výměnný díl | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Poloha/sklon | R 90 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Svorka | B+ |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 59 |
| Hmotnost [kg] | 7,74 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 791 Kč
bez DPH:
3 960 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 105 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 62 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6820 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 807 Kč
bez DPH:
3 973 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 822 Kč
bez DPH:
3 985 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 140 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 39,5 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 56 |
| Svorka | B+(M8) |
| Provedení zástrčky-ID | 166 |
| Délka [mm] | 199 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 843 Kč
bez DPH:
4 002 Kč
+
| Výrobce: | LUCAS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 849 Kč
bez DPH:
4 007 Kč
+ | Výměnný díl | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 40,1 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 68 |
| Délka [mm] | 179 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 855 Kč
bez DPH:
4 012 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5770 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 860 Kč
bez DPH:
4 017 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 863 Kč
bez DPH:
4 019 Kč
+ | Výměnný díl | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 39 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 56 |
| Svorka | B+(M8) |
| Provedení zástrčky-ID | 61 |
| Délka [mm] | 189 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 870 Kč
bez DPH:
4 025 Kč