+ | přepracovaný náhradní díl (REMAN) | |
| Výměnný díl bez zástavy | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Způsob upevnění | Čtyřbodové upevnění |
| Poloha/sklon | R 90 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 57 |
| Svorka | B+ |
| Hmotnost [kg] | 6,86 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 072 Kč
bez DPH:
3 365 Kč
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 094 Kč
bez DPH:
3 383 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 53 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4770 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 100 Kč
bez DPH:
3 388 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 48 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5420 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 105 Kč
bez DPH:
3 393 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 62 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 114 Kč
bez DPH:
3 400 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 60 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 132 Kč
bez DPH:
3 415 Kč
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 147 Kč
bez DPH:
3 427 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 53 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4770 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 152 Kč
bez DPH:
3 431 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 62 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5940 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 153 Kč
bez DPH:
3 432 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 168 Kč
bez DPH:
3 445 Kč