+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 60 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 809 Kč
bez DPH:
3 148 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 828 Kč
bez DPH:
3 164 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 869 Kč
bez DPH:
3 198 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6340 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 870 Kč
bez DPH:
3 198 Kč
+ | Výměnný díl | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 33 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Počet drážek | 7 |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Svorka | B+(M8),COM |
| Provedení zástrčky-ID | PL131 |
| Délka [mm] | 178 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 882 Kč
bez DPH:
3 208 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 60 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 53 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 3710 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 883 Kč
bez DPH:
3 209 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4660 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 890 Kč
bez DPH:
3 215 Kč
+ | Výměnný díl | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 |
| Způsob upevnění | jednoduché kyvné rameno |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 90 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Počet drážek | 4 |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Svorka | B+(M6) |
| Provedení zástrčky-ID | 105 |
| Délka [mm] | 177 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 890 Kč
bez DPH:
3 215 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 895 Kč
bez DPH:
3 219 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4660 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 903 Kč
bez DPH:
3 226 Kč