+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 67 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5410 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 698 Kč
bez DPH:
3 056 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Způsob upevnění | patkové upevnění |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 11 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 48 |
| Svorka | B+(M6) |
| Provedení zástrčky-ID | 57 |
| Délka [mm] | 165 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 699 Kč
bez DPH:
3 057 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 60 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5080 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 731 Kč
bez DPH:
3 083 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | bez řemenice |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 735 Kč
bez DPH:
3 087 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 52 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6580 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 754 Kč
bez DPH:
3 102 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5870 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 763 Kč
bez DPH:
3 110 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 40 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 59 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 3510 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 776 Kč
bez DPH:
3 121 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 105 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5570 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 777 Kč
bez DPH:
3 121 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 777 Kč
bez DPH:
3 121 Kč
+
| Výrobce: | LUCAS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 807 Kč
bez DPH:
3 146 Kč