+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 507 Kč
bez DPH:
2 898 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice - ? [mm] | 70 |
| řemenice | s řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 508 Kč
bez DPH:
2 899 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 40 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 59 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 3120 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 508 Kč
bez DPH:
2 899 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 510 Kč
bez DPH:
2 901 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 53 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4800 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 513 Kč
bez DPH:
2 903 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4890 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 513 Kč
bez DPH:
2 903 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 8 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 517 Kč
bez DPH:
2 907 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 105 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 524 Kč
bez DPH:
2 912 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | bez řemenice |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5120 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 534 Kč
bez DPH:
2 921 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 60 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5440 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 548 Kč
bez DPH:
2 932 Kč