+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 48 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 423 Kč
bez DPH:
2 829 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 48 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 423 Kč
bez DPH:
2 829 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | bez řemenice |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4500 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 433 Kč
bez DPH:
2 837 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5000 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 445 Kč
bez DPH:
2 847 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5570 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 449 Kč
bez DPH:
2 850 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 456 Kč
bez DPH:
2 856 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 458 Kč
bez DPH:
2 858 Kč
+ | Výměnný díl | |
| Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 |
| Způsob upevnění | dvojité kyvné rameno |
| Provedení generátoru | bez vakuového čerpadla |
| Vzdálenost mezi řemenicí a generátorem [mm] | 32,5 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Počet drážek | 7 |
| Řemenice - Ø [mm] | 54,8 |
| Svorka | COM |
| Svorka | B2+(M8) |
| Provedení zástrčky-ID | PL124 |
| Délka [mm] | 190 |
| doporučené rozšíření opravy | Klínový řemen/klínový žebrový řemen |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 466 Kč
bez DPH:
2 864 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 50 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 473 Kč
bez DPH:
2 870 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 478 Kč
bez DPH:
2 874 Kč