+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 198 |
| Vnější průměr [mm] | 87 |
| Průměr sání [mm] | 7,9 |
| Průměr výstupu [mm] | 8 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 22,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | C6VPYC |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 76 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 24,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 303 |
| Šířka [mm] | 144 |
| Výška [mm] | 78 |
| Výška 1 [mm] | 68 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 31 |
| Šířka balení [cm] | 15 |
| Výška balení [cm] | 9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 84 |
| Vnější průměr [mm] | 407 |
| vnitřní průměr [mm] | 326 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 57 |
| Šířka balení [cm] | 17,4 |
| Výška balení [cm] | 8,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 105 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 31,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 7 |
| Spojovací technika | M4 |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 95 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 31,5 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 2,92 |
| Výška balení [cm] | 2,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 288 |
| Šířka [mm] | 226 |
| Výška [mm] | 17 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 31,5 |
| Šířka balení [cm] | 23 |
| Výška balení [cm] | 3,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 280 |
| délka 1 [mm] | 266 |
| Šířka [mm] | 158 |
| Šířka 1 [mm] | 145 |
| Šířka 2 [mm] | 140 |
| Výška [mm] | 50 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 28,8 |
| Šířka balení [cm] | 16 |
| Výška balení [cm] | 5,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 280 |
| Šířka [mm] | 158 |
| Výška [mm] | 57 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 29,5 |
| Šířka balení [cm] | 17,5 |
| Výška balení [cm] | 6,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |