+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 195 |
| Výška 1 [mm] | 142 |
| Vnější průměr [mm] | 137 |
| vnitřní průměr [mm] | 69 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 19,5 |
| Šířka balení [cm] | 19,5 |
| Výška balení [cm] | 14,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 279 |
| Šířka [mm] | 219 |
| Výška [mm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 29 |
| Šířka balení [cm] | 22,5 |
| Výška balení [cm] | 4,7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 355 |
| Šířka [mm] | 135 |
| Výška [mm] | 50 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 36 |
| Šířka balení [cm] | 27,5 |
| Výška balení [cm] | 6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 6,1 |
| Velikost závitu: | M12x1.25 |
| Celková délka (mm): | 114 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 20 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| Výška [mm] | 165 |
| Vnější průměr [mm] | 89 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9,5 |
| Šířka balení [cm] | 9,5 |
| Výška balení [cm] | 17 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 239 |
| Šířka [mm] | 188 |
| Výška [mm] | 31 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 24,3 |
| Šířka balení [cm] | 22,7 |
| Výška balení [cm] | 3,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napětí [V] | 0,9 |
| Spojovací technika | M5 |
| Průměr v mm | 9,8 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 87,5 |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 27,5 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 2,88 |
| Výška balení [cm] | 2,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | KC8ZPYPB4 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 1 |
| Odpor do [kOhm] | 2 |
| Jakost/třída | Pt GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka dříku [mm] | 3 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 125 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 33,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 111,5 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 29,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |