+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 350 |
| Šířka [mm] | 106 |
| Výška [mm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 35,5 |
| Šířka balení [cm] | 19,5 |
| Výška balení [cm] | 4 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 215 |
| Šířka [mm] | 165 |
| Šířka 1 [mm] | 114 |
| Výška [mm] | 47 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 23,8 |
| Šířka balení [cm] | 19,7 |
| Výška balení [cm] | 6,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 87 |
| Vnější průměr [mm] | 300 |
| vnitřní průměr [mm] | 211 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 30,5 |
| Šířka balení [cm] | 30,5 |
| Výška balení [cm] | 9,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 99 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 24,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 194 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 |
| Průměr 1 [mm] | 185 |
| Průměr 2 [mm] | 153 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 20,6 |
| Šířka balení [cm] | 20,6 |
| Výška balení [cm] | 20,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Spojovací technika | M4 |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Celková délka [mm] | 126 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 28,6 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 13,8 |
| Šířka balení [cm] | 2,92 |
| Výška balení [cm] | 2,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 196 |
| Šířka [mm] | 194 |
| Výška [mm] | 41 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 23,6 |
| Šířka balení [cm] | 23,6 |
| Výška balení [cm] | 6,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 254 |
| Šířka [mm] | 100 |
| Výška [mm] | 12 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 26,5 |
| Šířka balení [cm] | 21,5 |
| Výška balení [cm] | 2,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Spojovací technika | M4 |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Celková délka [mm] | 145 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 24,4 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 3,68 |
| Výška balení [cm] | 2,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |