+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| verze | Copper Gasket |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25,5 |
| Číslo technické informace | KER8ZYCC4-1 |
| Spojovací technika | Cup |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 1 |
| Odpor do [kOhm] | 2 |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 2,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 20 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka dříku [mm] | 3,5 |
| Délka balení [cm] | 9,2 |
| Šířka balení [cm] | 2,7 |
| Výška balení [cm] | 2,5 |
| Vykládka [mm] | 1,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| Výška [mm] | 141 |
| Vnější průměr [mm] | 98 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr závitu 1 | 3/4"-16 |
| Rozměr závitu 2 | M 36 x 1.5 |
| Délka balení [cm] | 9,9 |
| Šířka balení [cm] | 9,9 |
| Výška balení [cm] | 15 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 64 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 72 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 8,5 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Průměr v mm | 6 |
| armatura [mm] | 20 |
| Spojovací technika | M5 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Veličina | Single Coil |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Celková délka [mm] | 61 |
| mez únosnosti [Nm] | 45 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka balení [cm] | 9,4 |
| Šířka balení [cm] | 2,68 |
| Výška balení [cm] | 2,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 174 |
| Vnější průměr [mm] | 88 |
| Průměr sání [mm] | 8 |
| Průměr výstupu [mm] | 8 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 19 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 284 |
| Šířka [mm] | 242 |
| Výška [mm] | 31 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 29 |
| Šířka balení [cm] | 25,5 |
| Výška balení [cm] | 4,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M12x1.25 |
| Celková délka (mm): | 87 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 20 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| Výška [mm] | 133 |
| Vnější průměr [mm] | 85 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 35 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 13,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 378 |
| Šířka [mm] | 192 |
| Výška [mm] | 42 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 39,6 |
| Šířka balení [cm] | 18,9 |
| Výška balení [cm] | 6,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 155 |
| Vnější průměr [mm] | 80 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 16 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |