+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Číslo technické informace | REC10PYC4 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 7,5 |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 245 |
| Šířka [mm] | 215 |
| Výška [mm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 25,5 |
| Šířka balení [cm] | 23 |
| Výška balení [cm] | 4,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 241 |
| Šířka [mm] | 176 |
| Výška [mm] | 20 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 31,8 |
| Šířka balení [cm] | 25,2 |
| Výška balení [cm] | 3,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 538 |
| Šířka [mm] | 110 |
| Výška [mm] | 25 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 53,8 |
| Šířka balení [cm] | 12,2 |
| Výška balení [cm] | 4,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| Výška [mm] | 144 |
| Vnější průměr [mm] | 81 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
| Délka balení [cm] | 8 |
| Šířka balení [cm] | 8 |
| Výška balení [cm] | 15 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 168 |
| Šířka [mm] | 168 |
| Výška [mm] | 102 |
| Vnější průměr [mm] | 168 |
| vnitřní průměr [mm] | 112 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 19,3 |
| Šířka balení [cm] | 19,3 |
| Výška balení [cm] | 11 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Číslo technické informace | REA10WYPB |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 10 |
| Jakost/třída | Pt GE |
| Umístění jiskry [mm] | 4,0 |
| Utahovací moment od [Nm] | 20 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 2,8 |
| Výška balení [cm] | 2,5 |
| Vykládka [mm] | 2,0 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 5 |
| Spojovací technika | M4 |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 83 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 18 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 10,2 |
| Šířka balení [cm] | 2,72 |
| Výška balení [cm] | 2,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 147 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 35 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 236 |
| Šířka [mm] | 204 |
| Výška [mm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 24,3 |
| Šířka balení [cm] | 22,7 |
| Výška balení [cm] | 3,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |