+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 254 |
| Šířka [mm] | 200 |
| Výška [mm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 31,8 |
| Šířka balení [cm] | 25,2 |
| Výška balení [cm] | 3,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 425 |
| Šířka [mm] | 94 |
| Výška [mm] | 51 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 43 |
| Šířka balení [cm] | 10 |
| Výška balení [cm] | 6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 248 |
| Šířka [mm] | 148 |
| Výška [mm] | 40 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 27,3 |
| Šířka balení [cm] | 17,4 |
| Výška balení [cm] | 5,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 230 |
| Šířka [mm] | 212 |
| Výška [mm] | 12 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 31,8 |
| Šířka balení [cm] | 25,2 |
| Výška balení [cm] | 3,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 97 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 29,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 262 |
| Vnější průměr [mm] | 118 |
| vnitřní průměr [mm] | 73 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 11,9 |
| Šířka balení [cm] | 11,9 |
| Výška balení [cm] | 26,4 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 207 |
| Šířka [mm] | 169 |
| Výška [mm] | 79 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 21,2 |
| Šířka balení [cm] | 17,3 |
| Výška balení [cm] | 8,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 289 |
| Šířka [mm] | 160 |
| Výška [mm] | 31 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 41,3 |
| Šířka balení [cm] | 17,7 |
| Výška balení [cm] | 3,4 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 11 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Celková délka [mm] | 84,5 |
| Průměr v mm | 5 |
| armatura [mm] | 18 |
| Spojovací technika | M4 / 2 Nm |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Stoupání kužele | 123 |
| intenzita el. proudu [A] | 17 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 10 |
| Šířka balení [cm] | 2,7 |
| Výška balení [cm] | 2,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |