+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 95 |
| Vnější průměr [mm] | 73 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 8,6 |
| Šířka balení [cm] | 8,6 |
| Výška balení [cm] | 10,7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 271 |
| Šířka [mm] | 148 |
| Výška [mm] | 47 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 27,3 |
| Šířka balení [cm] | 15,2 |
| Výška balení [cm] | 5,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 229 |
| Šířka [mm] | 160 |
| Výška [mm] | 31 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 41,3 |
| Šířka balení [cm] | 17,7 |
| Výška balení [cm] | 3,4 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 333 |
| délka 1 [mm] | 321 |
| Šířka [mm] | 135 |
| Šířka 1 [mm] | 126 |
| Šířka 2 [mm] | 121 |
| Výška [mm] | 41 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 34,5 |
| Šířka balení [cm] | 14 |
| Výška balení [cm] | 7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 297 |
| Šířka [mm] | 100 |
| Výška [mm] | 49 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 31,2 |
| Šířka balení [cm] | 12,4 |
| Výška balení [cm] | 4,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 376 |
| délka 1 [mm] | 367 |
| Šířka [mm] | 83 |
| Výška [mm] | 57 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 38,1 |
| Šířka balení [cm] | 8,7 |
| Výška balení [cm] | 6,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s kónusovym uložením |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Číslo technické informace | RES9PYP4 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 9 |
| Jakost/třída | Pt GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC9MCC4 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 58 |
| Vnější průměr [mm] | 235 |
| vnitřní průměr [mm] | 181 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 26,5 |
| Šířka balení [cm] | 26,5 |
| Výška balení [cm] | 7,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,5 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC7BMC |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |