+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 141 |
| Výška 1 [mm] | 99 |
| Vnější průměr [mm] | 60 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 15 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 6,2 |
| Šířka balení [cm] | 6,2 |
| Výška balení [cm] | 14,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | QC12YC |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 0,105 |
| Odpor do [kOhm] | 0,14 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 9,5 |
| Šířka balení [cm] | 2,4 |
| Výška balení [cm] | 2,2 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s kónusovym uložením |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Číslo technické informace | CET7 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 10 |
| Jakost/třída | Ti Poly-V |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 72 |
| Vnější průměr [mm] | 65 |
| vnitřní průměr [mm] | 33 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 38 |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,2 |
| Šířka balení [cm] | 7,2 |
| Výška balení [cm] | 8,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | 3-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RN10VTYC4 |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Odpor od [kOhm] | 1 |
| Odpor do [kOhm] | 2 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC87YCC |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 10 |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 61 |
| Výška 1 [mm] | 55 |
| Vnější průměr [mm] | 91 |
| vnitřní průměr [mm] | 34 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 49 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 87 |
| Vnější průměr [mm] | 53 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 26 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 5,5 |
| Šířka balení [cm] | 5,5 |
| Výška balení [cm] | 9,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 73 |
| Vnější průměr [mm] | 65 |
| vnitřní průměr [mm] | 29 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7 |
| Šířka balení [cm] | 7 |
| Výška balení [cm] | 7,7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |