+ | Vzdálenost elektrod | 1 |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Jakost/třída | Ni125 GE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | EON5 |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 10 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RN6YC |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | N3C |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 1,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 248 |
| Šířka [mm] | 211 |
| Výška [mm] | 40 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 24,6 |
| Šířka balení [cm] | 21,3 |
| Výška balení [cm] | 4,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RA4HCX |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 2,4 |
| Utahovací moment od [Nm] | 20 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 0,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 101 |
| Výška 1 [mm] | 78 |
| Vnější průměr [mm] | 67 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 |
| Omezení výrobce | UFI |
| Průměr 1 [mm] | 69,5 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,1 |
| Šířka balení [cm] | 7,1 |
| Výška balení [cm] | 10,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 115 |
| Vnější průměr [mm] | 64 |
| vnitřní průměr [mm] | 33 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 26 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 6,5 |
| Šířka balení [cm] | 6,5 |
| Výška balení [cm] | 12,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Výška [mm] | 102 |
| Vnější průměr [mm] | 93 |
| vnitřní průměr [mm] | 72 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9,5 |
| Šířka balení [cm] | 9,5 |
| Výška balení [cm] | 10,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |