+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RN3C |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 1,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| verze | x2 O'rings included |
| Výška [mm] | 155 |
| Vnější průměr [mm] | 65 |
| vnitřní průměr [mm] | 26 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 6,8 |
| Šířka balení [cm] | 6,8 |
| Výška balení [cm] | 16 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | M 20 x 1.5 |
| Výška [mm] | 87 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1,5 |
| Délka balení [cm] | 8 |
| Šířka balení [cm] | 8 |
| Výška balení [cm] | 9,3 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 62 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 71 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Výška [mm] | 75 |
| Vnější průměr [mm] | 66 |
| vnitřní průměr [mm] | 61 |
| Průměr 1 [mm] | 66 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7 |
| Šířka balení [cm] | 7 |
| Výška balení [cm] | 7,7 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Výška [mm] | 70 |
| Velikost závitu | M 20 x 1.5-6H |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1 |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 7,2 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 53,5 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 61 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s kónusovym uložením |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 17,5 |
| Číslo technické informace | S10YCC |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 1,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,5 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | XC92YC |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 9,5 |
| Šířka balení [cm] | 2,4 |
| Výška balení [cm] | 2,2 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | Výška [mm] | 74 |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Průměr 1 [mm] | 86 |
| Průměr 2 [mm] | 71,5 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 13/16"-16 UNF |
| Výška [mm] | 87 |
| Vnější průměr [mm] | 75 |
| vnitřní průměr [mm] | 70 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Výška [mm] | 87 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1 |
| Délka balení [cm] | 8 |
| Šířka balení [cm] | 8 |
| Výška balení [cm] | 9,3 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 61,3 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 71 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |