+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Výška [mm] | 142 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 |
| Průměr 1 [mm] | 77 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 14,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 12,7 |
| Číslo technické informace | RZ7C |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 1,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 15 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s kónusovym uložením |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 17,5 |
| Číslo technické informace | CET9 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 10 |
| Jakost/třída | Ti Poly-V |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Výška [mm] | 100 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1,5 |
| Délka balení [cm] | 8 |
| Šířka balení [cm] | 8 |
| Výška balení [cm] | 10,6 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 62 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 71 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vzdálenost elektrod: | 1 |
| Spojovací technika: | M4/BRASS SAE |
| Velikost závitu: | M14x1,25 |
| Rozměr klíče: | 16 mm |
| Jakost/třída: | Nickel 125 |
| Zapalovací svíčka: | Vnejsi elektroda |
| Zapalovací svíčka: | s konusovym ulozenim |
| Průměr vlákna [mm]: | 25 |
| Umisteni jiskry [mm]: | 1.5 |
| Odpor od [kOhm]: | 3 |
| Odpor do [kOhm]: | 10 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC10YC |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Výška [mm] | 60 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| vnitřní průměr [mm] | 72 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 7,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 89 |
| Vnější průměr [mm] | 63 |
| vnitřní průměr [mm] | 35 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,2 |
| Šířka balení [cm] | 7,2 |
| Výška balení [cm] | 9,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |