+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s kónusovym uložením |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 17,5 |
| Číslo technické informace | RS9YC |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 9 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Číslo technické informace | REC10YC4 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 9 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výška [mm] | 70 |
| Výška 1 [mm] | 69 |
| Vnější průměr [mm] | 66 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,1 |
| Šířka balení [cm] | 7,1 |
| Výška balení [cm] | 8,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Výška [mm] | 95 |
| Výška 1 [mm] | 80 |
| Vnější průměr [mm] | 77 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 10,2 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 60,5 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 70 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | CET2 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 10 |
| Jakost/třída | Ti Poly-V |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Výška [mm] | 76 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 7,8 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 71 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 77 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | vzdálenost elektrod | 1,3 |
| Spojovací technika | SAE |
| velikost závitu | M14x1.25 |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Zapalovací svíčka | Vnejsi elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochym tesnicim sedlem |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RN14MC5 |
| Utahovaci moment od [Nm] | 30 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Vykládka [mm] | 3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Výška [mm] | 100 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| vnitřní průměr [mm] | 61 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 10,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | 3-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | N7BYC |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC8YCL |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 9 |
| Jakost/třída | Cu-core GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |