+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Výška [mm] | 70 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| vnitřní průměr [mm] | 71 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 7,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | M 18 x 1.5 |
| Výška [mm] | 76 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 7,8 |
| Průměr těsnicího kroužku od [mm]ž | 62 |
| Průměr těsnicího kroužku do [mm] | 72 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 9,5 |
| Číslo technické informace | RCJ8 |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 1,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC6YC |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC10DMC |
| Umístění jiskry [mm] | 5 |
| SB správné balení viz seznam součástí | |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 11,1 |
| Šířka balení [cm] | 4,65 |
| Výška balení [cm] | 1,25 |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Vykládka [mm] | 3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Výška [mm] | 85 |
| Výška 1 [mm] | 59 |
| Vnější průměr [mm] | 67 |
| vnitřní průměr [mm] | 53 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 60 |
| Průměr 1 [mm] | 65 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7 |
| Šířka balení [cm] | 7 |
| Výška balení [cm] | 9,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s kónusovym uložením |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,5 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 8,3 |
| Číslo technické informace | RDJ7Y |
| Spojovací technika | SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 9,5 |
| Šířka balení [cm] | 2,4 |
| Výška balení [cm] | 2,2 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Spojovací technika | SAE |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Jakost/třída | Nickel GE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Měděná střední elektroda |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RG4HC |
| Umístění jiskry [mm] | 2,4 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 15 |
| Délka balení [cm] | 8,65 |
| Šířka balení [cm] | 2,45 |
| Výška balení [cm] | 2,45 |
| Odpor od [kOhm] | 6 |
| Odpor do [kOhm] | 15 |
| Vykládka [mm] | 0,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Výška [mm] | 100 |
| Vnější průměr [mm] | 76 |
| vnitřní průměr [mm] | 71 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 7,8 |
| Šířka balení [cm] | 7,8 |
| Výška balení [cm] | 10,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vzdálenost elektrod: | 0,9 |
| Druh konektoru: | M4/SAE |
| Velikost závitu: | M14x1.25 |
| Rozměr klíče: | 16 |
| Zapalovací svíčka: | Vnejsi elektroda |
| Zapalovací svíčka: | s plochym tesnicim sedlem |
| Průměr vlákna [mm]: | 19 |
| Odpor [kohm]: | 6-15 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |